Home Космос
Космос
На розвиток системи глобального позиціонування ГЛОНАСС у 2012 - 2020 роках планується виділити 330 млрд рублів - Роскосмос PDF Друк E-mail
13.12.2011 17:04

На розвиток системи глобального позиціонування ГЛОНАСС у 2012 - 2020 роках планується виділити 330 млрд рублів - РоскосмосНа розвиток системи глобального позиціонування ГЛОНАСС у 2012-2020 роках планується виділити 330 млрд руб, повідомив сьогодні на прес-конференції заступник глави Федерального космічного агентства /Роскосмос/ Анатолій Шилов.

"Існуюча Федеральна цільова програма розвитку системи ГЛОНАСС 31 грудня завершується, - нагадав він. - В ході її реалізації ми одержали угрупування із 24 діючих космічних апаратів". "З 1995 року ми її повністю розвернули другий раз", - відзначив Шилов.

Читати більше...
 
Росія випробовує в Антарктиді можливості ГЛОНАСС і готується проникнути до підльодовикового озера Схід PDF Друк E-mail
09.12.2011 19:20

Росія випробовує в Антарктиді можливості ГЛОНАСС і готується проникнути до підльодовикового озера СхідПри виконанні польотів по парашутному десантуванню вантажів в центральні райони Антарктиди екіпаж літака Іл-76 ТД /НДІ цивільної авіації/ "провів випробування російської автоматичної системи заходу на посадку за даними супутникової навігаційної системи "ГЛОНАСС". Про це повідомив сьогодні замдиректора Арктичного і Антарктичного НДІ - керівник Російської антарктичної експедиції /РАЕ/ Валерій Лукін.

Читати більше...
 
«Фобос-грунт» заговорив із Землею PDF Друк E-mail
24.11.2011 06:16

«Фобос-грунт» заговорив із ЗемлеюРосійська міжпланетна станція «Фобос-грунт», з якою не вдавалося зв'язатися протягом 2 тижнів, передала телеметричну інформацію на європейську станцію стеження Перт (Австралія).

За словами представника Європейського космічного агентства в Москві Рене Пішеля, в ніч на четвер вдалося повторно зв'язатися із станцією «Фобос-грунт» і одержати з її борту телеметричні дані, які зараз аналізуються в НВО ім. Лавочкіна.

Читати більше...
 
Російські вчені встановлять на Місяці маяк Друк E-mail
01.11.2011 10:08

Російські вчені встановлять на Місяці маякРосійські вчені мають намір оснастити космічний апарат «Місяць-Ресурс» спеціальним світлодіодом, за допомогою якого стане можливо візуально спостерігати за космічним польотом і посадкою апарату на Місяці. Після посадки світлодіод, за задумом вчених, працюватиме на супутнику Землі маяком.

Читати більше...
 
Навігаційний супутник "Глонасс-м", запущений з космодрому Плесецьк 3 жовтня, введений в експлуатацію PDF Друк E-mail
26.10.2011 15:12

Навігаційний космічний апарат "Глонасс-м", запущений 3 жовтня з космодрому ПлесецькНавігаційний космічний апарат "Глонасс-м", запущений 3 жовтня з космодрому Плесецьк за допомогою ракети-носія "Союз-2.1б", введений в експлуатацію.

"У вівторок супутник прийнятий в експлуатацію. Всі системи супутника функціонують штатно, він почав роботу за цільовим призначенням", - повідомили сьогодні в прес-службі творця апарату - компанії "Інформаційні супутникові системи" ім. Решетньова.

Читати більше...
 
«ПершаПопередня1234НаступнаОстання»

Сторінка 1 із 4
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное