Home Космос Навігаційний супутник "Глонасс-м", запущений з космодрому Плесецьк 3 жовтня, введений в експлуатацію
Навігаційний супутник "Глонасс-м", запущений з космодрому Плесецьк 3 жовтня, введений в експлуатацію PDF Друк E-mail
26.10.2011 15:12

Навігаційний космічний апарат "Глонасс-м", запущений 3 жовтня з космодрому ПлесецькНавігаційний космічний апарат "Глонасс-м", запущений 3 жовтня з космодрому Плесецьк за допомогою ракети-носія "Союз-2.1б", введений в експлуатацію.

"У вівторок супутник прийнятий в експлуатацію. Всі системи супутника функціонують штатно, він почав роботу за цільовим призначенням", - повідомили сьогодні в прес-службі творця апарату - компанії "Інформаційні супутникові системи" ім. Решетньова.


Як уточнили в Центральному науково-дослідному інституті машинобудування, за станом на 26 жовтня з 27-ми космічних апаратів, що входять в орбітальне угрупування системи ГЛОНАСС, "за цільовим призначенням використовуються 23 космічних апарати, 1 - знаходиться на етапі введення в систему, 2 - тимчасово виведені на техобслуговування, 1 - знаходиться в орбітальному резерві".

Система ГЛОНАСС в її цивільній частині призначена для формування безперервного навігаційного сигналу, за допомогою якого можливо високоточне визначення координат і швидкості руху будь-яких рухомих об'єктів, оснащених приймачами системи. Вона також забезпечує вирішення задач на користь безпеки Росії.

Для забезпечення безперервного навігаційного сигналу на всій території Росії необхідно як мінімум 18 працюючих супутників, 24 - у глобальному масштабі.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное