Home Космос Росіяни висадяться на Марсі через 20 років
Росіяни висадяться на Марсі через 20 років PDF Друк E-mail
28.09.2010 09:34

перспективи освоєння МарсаКерівник Федерального космічного агентства Росії Анатолій Пермінов розповів про перспективи освоєння Марса.

На його думку, перший росіянин зможе вступити на поверхню Червоної планети не раніше 2030-2035 року. У цих цілях, особливі зусилля додаються для створення енергорухових установок, розробка яких в даний момент йде в рамках одного з президентських проектів.

Проте, у цієї точки зору є і опонент в особі Едвіна (Базза) Олдріна - другої людини, яка висадилася на Місяці. Він стверджує, що людина ще не скоро зможе потрапити на Марс. А якщо і потрапить - то тільки з квитком в один кінець.

Марс, з його захисною атмосферою, наявністю води, вуглекислого газу або метану залишається одним з небагатьох місць в Сонячній системі, де можна заснувати людську колонію - продовжує колишній астронавт.

В цілому, і Пермінов і Едвін сходяться в одному - спочатку на Марс доведеться відправити декілька безповоротних експедицій, де кожна подальша поповнюватиме запаси першої.

Нагадаємо, ось вже 100 діб провів інтернаціональний екіпаж в закритому приміщенні, що імітує космічний корабель. Це спільний проект Роскосмосу і європейського космічного агентства ESA. Всього ж їм необхідно провести в замкнутому просторі 520 днів.

Поки жоден з членів екіпажу, серед яких троє росіян, італієць, француз і китаєць не висловив бажання вибратися з ув'язнення.

Марс — четверта по віддаленості від Сонця і сьома за розмірами планета Сонячної системи. Ця планета названа на честь Марса — давньоримського бога війни, відповідного старогрецькому Аресу. Іноді Марс називають «Червона планета» через червонуватий відтінок поверхні, що додається їй оксидом заліза(III).

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное