Home Космос На супутнику Сатурну Титані виявлено життя
На супутнику Сатурну Титані виявлено життя PDF Друк E-mail
08.06.2010 10:44

На супутнику Сатурну Титані виявлено життяВчені НАСА зробили сенсаційну заяву про те, що виявили ознаки існування життя на найбільшому супутнику Сатурну Титані. Якщо дані підтвердяться, то це буде перша виявлена позаземна форма життя в історії людства.

На думку американських вчених, що зробили свої висновки на основі результатів, одержаних космічним зондом «Кассіні», на Титані мешкають примітивні види біологічного життя. Вони дихають атмосферою супутника і споживають різні хімічні сполуки, виробляючи з них необхідну енергію.

Тільки на відміну від нас, титанічні біологічні форми дихають воднем, а не киснем. Форми життя на Титані кардинально відрізняються від форм життя на Землі. Люди навіть не змогли б знаходитися в одній кімнаті з «tytantsamy».

Від звичайного лазерного променя «tytantsy» негайно закиплять і зажевріють, а пара, що виділилася при цьому смертельно небезпечні для людини. Навіть легке дихання «tytantsa» здасться нам жахливим смородом.

Про життя на Титані вже давно заявляли письменники-фантасти, оскільки Титан, схожий на Землю більше, ніж будь-який інший об'єкт в нашій Сонячній системі. Навіть пейзаж цього Місяця Сатурну хожий на земний: гірські ланцюги, численні озера метану і навіть вулкани.

Титан - найбільший супутник Сатурну, другий за величиною супутник в Сонячній системі (після супутника Юпітера Ганімеда), є єдиним, окрім Землі, тілом в Сонячній системі, для якого точно доведено існування рідини на поверхні.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное