Home Космос Росія випробовує в Антарктиді можливості ГЛОНАСС і готується проникнути до підльодовикового озера Схід
Росія випробовує в Антарктиді можливості ГЛОНАСС і готується проникнути до підльодовикового озера Схід PDF Друк E-mail
09.12.2011 19:20

Росія випробовує в Антарктиді можливості ГЛОНАСС і готується проникнути до підльодовикового озера СхідПри виконанні польотів по парашутному десантуванню вантажів в центральні райони Антарктиди екіпаж літака Іл-76 ТД /НДІ цивільної авіації/ "провів випробування російської автоматичної системи заходу на посадку за даними супутникової навігаційної системи "ГЛОНАСС". Про це повідомив сьогодні замдиректора Арктичного і Антарктичного НДІ - керівник Російської антарктичної експедиції /РАЕ/ Валерій Лукін.
Він уточнив, що "система заходу випробовувалася до висоти 60 м над рівнем злітно-посадочної смуги". Після цього посадка виконувалася за правилами візуальних польотів, додав він. Результати випробувань показали її прекрасну якість, технічні характеристики повністю відповідають паспортним даним.

Торкаючись ключових параметрів діяльності РАЕ в Центральній Антарктиді, вказав він, що "повним ходом йде підготовка для продовження глибокого буріння льоду в свердловині на станції Схід з горизонту 3 тис 720 м до межі "лід-вода" унікального підльодовикового озера Схід". До водного шару озера залишилося від 10 до 50 м льоду, уточнив він.

До цього часу на внутрішньоконтинентальній станції Схід проведене розконсервовування устаткування, виконаний профілактичний ремонт окремих вузлів, розчищено та укріплено дах бурової балки, проводиться ремонт старого керносховища. На буровому комплексі встановлена станція технічного контролю параметрів буріння АМТ-схід. Йде підготовка пробовідбірників для взяття проб заливальної рідини. "Якщо все пройде без збоїв в штатному режимі, воду з поверхні озера піднімемо в лютому 2012 року", - відзначив Лукін.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное