Home Космос Новий рекорд космічної швидкості встановив американський космічний корабель «Dawn»
Новий рекорд космічної швидкості встановив американський космічний корабель «Dawn» PDF Друк E-mail
09.06.2010 11:35

Автоматична міжпланетна станція DawnРекорд пo набору швидкості в космосі за допомогою іонного двигуна встановив американський космічний корабель «Dawn».

Швидкість цього космічного апарату 5 червня досягла 4,3 км/сек або 25 500 км/год. Проте, на думку вчених це далеко не межа. Найближчим часом швидкість «Dawn» може зрости до 100 000 км/год.

В даний час «Dawn» тримає курс на два найкрупніші астероїди Сонячної системи Церере і Вести. Ці астероїди розташовані між орбітами Юпітера і Марса.

Загальний шлях, який належить подолати американському космічному кораблю «Dawn», складає 4 мільярди 800 мільйонів кілометрів.

Автоматична міжпланетна станція Dawn («Світанок») запущена в космос NASA 27 вересня 2007 року для дослідження астероїда Вести і карликової планети Церери. Програма розраховує досягти Вести в 2011 році, Церери - у 2015 році. На відміну від попередніх AMS, що дослідили більш за одне небесне тіло, Dawn не просто пролетить мимо Вести - проміжної точки призначення - але вийде на орбіту навколо Вести, і після більш, ніж півроку на її орбіті продовжить подальший політ до Церери.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное