Home Космос Вчені виявили планету аналогічну Землі
Вчені виявили планету аналогічну Землі PDF Друк E-mail
30.09.2010 09:19

небесне тіло під кодовим ім'ям  581-GВчені США виявили в космосі планету, яка по своєму складу і умовах схожа на Землю. Поки вчені досить обережно називають її «потенційно придатною для життя», проте вже зрозуміло, що небесне тіло під кодовим ім'ям  581-G - унікальна у своєму роді планета.

Вчені і раніше знаходили планети, на яких теоретично могли існувати які-небудь форми життя. Проте, відмінність нової знахідки від інших полягає в тому, що її розмір, середні температури і сила гравітації практично ідентичні земним.


За даними вчених, ландшафт планети в основному складається з каменів і скель, проте все говорить про те, що там є вода, причому у звичному для людей рідкому вигляді, а сила тяжіння свідчить про наявність атмосфери.

Вчені вважають знахідку даної планети величезним проривом. Адже якщо всі дані вірні, вона підходить для колонізації куди більше, ніж Марс, не дивлячись на те, що знаходиться в 20-ти світлових роках від Землі.

Планета — небесне тіло на орбіті навколо зірки або її залишків, що виявилося достатньо масивним, щоб придбати округлу форму, але недостатньо масивним для початку термоядерного синтезу.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное