Home Космос Російський космічний корабель успішно виведений на орбіту
Російський космічний корабель успішно виведений на орбіту PDF Друк E-mail
16.06.2010 13:24


космічний корабель «Союз ТМА-19»Сьогодні космічний корабель «Союз ТМА-19», відокремившись від ракети-носія, благополучно вийшов на заплановану навколоземну орбіту. На 18 червня намічена стиковка з Міжнародною космічною станцією в автоматичному режимі.

На цьому кораблі на МКС летить новий екіпаж станції: командир Федір Юрчихін з Росії і бортінженери Шеннон Вокер і Дуглас Вілок із США. Їх вахта на орбіті продовжиться 165 діб (це півроку); за цей час МКС відвідають два російські вантажні кораблі і два американських шаттла. За планами НАСА ці польоти космічних човників будуть останніми - їх знімуть з експлуатації як морально і фізично застарілі.

 


Треба відзначити, що нинішній корабель «Союз ТМА-19» став 100-м космічним кораблем, запущеним МКС. Саме стільки космічних апаратів відвідало МКС за 12 років її існування.

Нагадаємо, що першим кораблем вважається вивід в листопаді 1998 року на орбіту основного блоку станції - «Зірки».

Міжнародна космічна станція - пілотована орбітальна станція, використовувана як багатоцільовий космічний дослідницький комплекс. МКС - спільний міжнародний проект, в якому беруть участь шістнадцять країн.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное