Home IT технології
IT технології
Twitter в перші хвилини торгів подорожчав на 80 відсотків PDF Друк E-mail
Автор: Аманда СТРОГОВА   
07.11.2013 18:46

Акції сервісу мікроблогів Twitter зросли в перші хвилини торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі на 81 відсоток, досягнувши позначки в 46 доларів. Ринкова вартість компанії з урахуванням цих котирувань становила 25 мільярдів доларів.

Читати більше...
 
У Skype працюють над підтримкою 3D-відеодзвінків PDF Друк E-mail
Автор: Мирон ДАЙНЕКО   
31.08.2013 06:07

У найближчі декілька років в Skype може з'явитися можливість здійснювати відеодзвінки у 3D-форматі. За словами віце-президента компанії Microsoft Марка Джілетта, відповідні технології вже активно тестуються в лабораторіях відеосервісу.

Читати більше...
 
Высокие технологии находятся на страже морального облика ваших детей PDF Друк E-mail
Автор: Олег МИНАЕВ   
28.03.2013 18:46

Сегодня довольно часто говорят о том, что подрастающее поколение нуждается в информационной защите. Это связано с возросшей опасностью получения стресса при посещении сети Интернет, которая пестрит неприличными заголовками и предложениями.

Читати більше...
 
На території Новосибірська створюється науково-технологічний комплекс світового рівня PDF Друк E-mail
24.01.2012 12:12

На території Новосибірська створюється науково-технологічний комплекс світового рівняВ російському місті науки - Новосибірську створюється найсучасніший науково-технологічний комплекс світового рівня, він формується на базі знаменитого Академмістечка. Таке рішення схвалене на засіданні уряду Новосибірської області після обговорення концепції цільової програми "Держпідтримка комплексного розвитку Радянського району Новосибірська і наукових центрів Сибірських відділень РАН і РАМН на 2012-2016 роки".

Читати більше...
 
Проект "Ростелекому" по створенню національної "хмарної" платформи став "Кращим проектом по впровадженню інновацій" у 2011 р. PDF Друк E-mail
20.12.2011 10:15

Проект "Ростелекому" по створенню національної "хмарної" платформи став "Кращим проектом по впровадженню інновацій" у 2011 р.Проект "Ростелекому " по створенню національної "хмарної" платформи став переможцем в номінації "Кращий проект по впровадженню інновацій" Всеросійської національної Премії "Час інновацій-2011". Про це мовиться в повідомленні компанії.

Жюрі премії також відзначило особистий внесок у розвиток проекту національної "хмарної" платформи віце-президента по інноваційному розвитку "Ростелекому" Олексія Нащекіна, який став лауреатом премії в номінації "Новатор року".

Читати більше...
 
«ПершаПопередня12345НаступнаОстання»

Сторінка 1 із 5
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное