Home IT технології Вийшла нова версія Parallels Server Bare Metal 5.0
Вийшла нова версія Parallels Server Bare Metal 5.0 PDF Друк E-mail
26.09.2011 15:55

ParallelsВийшла нова версія Parallels Server Bare Metal 5.0. Про це повідомила прес-служба Parallels. Ця серверна платформа - єдине на ринку рішення, яке поєднує переваги контейнерної і гіпервізорної технологій віртуалізації. Нова версія серверної платформи оптимізована під завдання хостерів і провайдерів сервісу. Вона забезпечує стабільність роботи віртуальних середовищ, гнучкість конфігурації і зниження операційних витрат на розгортання і підтримку.

 


Технічно PSBM 5.0 є двома рішеннями в одному продукті. З одного боку, це гіпервізор Parallels, який забезпечує відмінну ізоляцію віртуальних середовищ на рівні "заліза". З іншого – це контейнери Parallels Virtuozzo Containers for Linux, сильна сторона яких – висока щільність віртуальних середовищ на сервері. Завдяки такому поєднанню провайдери сервісу можуть пропонувати клієнтам різні типи послуг з одного сервера, ефективніше розпоряджатися наявними серверними потужностями і скорочувати тимчасові і операційні витрати на адміністрування віртуалізованої інфраструктури.

У функціональність Parallels Server Bare Metal 5.0 доданий ряд нових можливостей, які роблять продукт більш пристосованим для вирішення завдань хостінгових провайдерів:

- швидше і стабільніше ядро Linux 2.6.32, яке підтримує більшу кількість сучасного "заліза"
- ліміти споживання ресурсів процесора виставляються з високою точністю
- настройки лімітів для підсистеми введення-виведення
- розширені опції управління споживанням оперативної пам'яті віртуальними середовищами
- "жива міграція" (без переривання роботи віртуальних машин)
- конвертація віртуальних середовищ, створених з допомогою ПО від інших вендорів
- можливість додати віртуальний процесор або збільшити об'єм оперативної пам'яті віртуального середовища без її перезапуску
- інтеграція PSBM 5.0 з новітнім рішенням Parallels Automation for Cloud Infrastructure, тільки що представленим на саміті Parallels в Сінгапурі

Крім того, п'ята версія PSBM дозволяє створювати віртуальні машини з числом процесорів до 16 і з об'ємом оперативної пам'яті до 64 Гб.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное