Home IT технології Електронна держава буде повноцінно функціонувати в Індії через п'ять років
Електронна держава буде повноцінно функціонувати в Індії через п'ять років PDF Друк E-mail
29.09.2011 19:53

ІндіяЕлектронна держава - комунікаційна інфраструктура, що дозволяє органам влади і громадянам тісно взаємодіяти за допомогою інформаційних технологій - повинна буде повноцінно функціонувати в Індії через п'ять років. З таким розпорядженням сьогодні тут виступив міністр комунікацій та інформаційних технологій республіки Капіл Сібал.


"Сьогодні ми знаходимося на порозі створення нового світу", - відзначив політик. За його словами, всім штатам /їх в Індії 25/ буде наказано, зокрема, забезпечити електронний доступ до державних послуг протягом п'яти років. "Вся інформація, що стосується інститутів і коледжів повинна бути розміщена в одному місці /в електронному вигляді - прим. кор./, до якого студенти зможуть дістати доступ і вибрати, куди поступати", - розповів міністр про плани, що стосуються освіти.

Зараз уряд робить спроби провести Закон про надання електронних послуг /Electronic Services Delivery Bill/, який, як підкреслив Капіл Сібал, буде розглянутий на одній з найближчих парламентських сесій. "Надання електронних послуг - це зокрема отримання в електронному виді будь-якого бланку і додатку, випуск або надання в електронному виді яких-небудь ліцензій, дозволів, сертифікатів, санкцій і підтверджень, а також ухвалення в електронному виді грошових надходжень і здійснення платежів", - мовиться в тексті законопроекту.

Ще одним важливим призначенням електронної держави є боротьба з корупцією /шляхом ліквідації людського фактору/. "Ми потребуємо механізму, який усуне людські помилки і корупцію, - додав міністр комунікацій та інформаційних технологій. - З електронною державою вони будуть усунуті".

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное