Home IT технології До 2012 року співробітники поліції будуть оснащені "надолонниками", підключеним до бази даних МВС
До 2012 року співробітники поліції будуть оснащені "надолонниками", підключеним до бази даних МВС PDF Друк E-mail
03.10.2011 16:29

МВС РосіїМВС Росії наступного року планує оснастити співробітників відомства персональними комп'ютерами /"надолонниками"/ з виходом у всі бази даних міністерства у 2012 році. Про це сьогодні журналістів повідомив начальник Департаменту інформаційних технологій, зв'язку і захисту інформації МВС РФ Михайло Тюркін.


За його словами, "надолонники" були протестовані в Казані. "Вони видаватимуться всім дільничним, співробітникам патрульно-постової служби і ГІБДД. Ми подивилися, купили 700 екземплярів, роздали підлеглим. Опробували, зрозуміли, що зручна штука, потім удосконалили, захистили /від пилу, від ударів/ - зробили зручні пристосування", - розповів Тюркін.

При цьому він відзначив, що пристрій має різні корпуси залежно від вимог - для дільничних, для співробітників ППС і ГІБДД. "Завершимо приймання устаткування і в 2012 році тиражуватимемо його у всіх суб'єктах", - сказав керівник Департаменту МВС.

Він пояснив, що співробітник поліції за допомогою "надолонника", зокрема, зможе встановити особу громадянина або окремі дані про нього. "Це торкається як росіян, так і іноземних громадян", - сказав Тюркін.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное