Home IT технології У Мадриді відкрився Міжнародний ярмарок інформаційних технологій і програмного забезпечення SIMO Network 2011
У Мадриді відкрився Міжнародний ярмарок інформаційних технологій і програмного забезпечення SIMO Network 2011 PDF Друк E-mail
04.10.2011 18:35

Міжнародний ярмарок інформаційних технологій і програмного забезпечення SIMO Network 2011Сьогодні в Мадриді відкрився традиційний Міжнародний ярмарок інформаційних технологій і програмного забезпечення SIMO Network 2011, який цього разу через економічну кризу виглядає скромнішим, ніж в попередні роки. Експозиція займає лише один павільйон столичного виставкового містечка, в якому свої досягнення показують 160 інноваційних компаній, зокрема визнаних лідерів галузі компанії Dell, HP, Intel та інші.


Особливістю SIMO Network 2011 стало залучення компаній, що беруть участь у здійсненні різних проектів в області охорони здоров'я.

Оскільки 2011 рік є Перехресним роком Росія - Іспанія на ярмарку широко представлені досягнення російських фахівців інформаційних технологій і програмного забезпечення. У центрі залу розмістилися два великі російські павільйони: один організований міністерством освіти і науки Росії, а інший Російською академією наук /РАН/.

Стенд міністерства включив наукові і технологічні розробки більше десятка російських інститутів і компаній, зокрема з тематики охорони здоров'я. Як пояснив головний фахівець департаменту охорони здоров'я Російських залізниць Валерій Столяр, "Росії є чим похвалитися у цій сфері, наприклад програмами дистанційного консультування пацієнтів, які сьогодні вже впроваджені в системі РЖД і викликають великий інтерес в іспанських партнерів".

Російська академія наук цього разу надала свій павільйон молодим. Як розповів заступник голови Ради молодих вчених РАН Ілля Тіхоміров, напередодні ярмарку в Росії був проведений конкурс інноваційних робіт в області інформаційних технологій, і його переможці – всі молоді кандидати і доктори наук - одержали пропозицію взяти участь в SIMO Network 2011. "Крім того, ми плануємо провести серію ділових зустрічей наших молодих фахівців з іспанськими компаніями, в результаті яких розраховуємо вийти на підписання договорів про співпрацю", – додав Тіхоміров.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное