Home IT технології Вийшла нова версія програми для блокування інтернет-реклами
Вийшла нова версія програми для блокування інтернет-реклами PDF Друк E-mail
05.10.2011 11:21

Програма Adguard – популярний десктопний додаток для фільтрації рекламиКомпанія Intellicraft, експерт в області технологій інтернет-реклами, аналітики і поведінкового аналізу, випустила нову версію програми для блокування інтернет-реклами і спливаючих вікон в будь-яких браузерах – Adguard 5. Про це повідомила прес-служба компанії.


Програма Adguard – популярний десктопний додаток для фільтрації реклами, спливаючих вікон і соціальних віджетів. На відміну від аналогів, програма працює у всіх браузерах і орієнтована спеціально на Рунет. Програма дозволяє на 30% зменшити витрату трафіку, на 40% прискорити завантаження сторінок, що особливо актуально для користувачів 3G-модемів, а також захищає користувача від випадкових відвідин фішингових і шкідливих сайтів.

Блокування реклами здійснюється за допомогою декількох фільтрів. За умовчуванням в програмі включений оптимізований під Рунет фільтр для видалення реклами з російськомовних сайтів, а також призначений  для користувача фільтр для самостійного блокування реклами. Також є можливість підключити фільтри для іноземних сайтів і для видалення віджетів соціальних мереж з кнопками "Like" і "Tweet" і фільтр, що відключає відстежування дій користувача в інтернеті рекламними мережами і лічильниками.

Adguard 5 пропонує ряд можливостей, які підвищують зручність роботи і доступність програми:

- Оновлений інтерфейс – В новій версії найбільші зміни торкнулися інтерфейсу програми, який був повністю перероблений і став зручнішим та інформативним.

- Опція "Економний режим" – Програма перейшла на нову технологічну платформу і збагатилася рядом нових можливостей, в числі яких є нова опція – "Економний режим". У цьому режимі програма працює абсолютно непомітно для користувача, споживаючи при цьому мінімум ресурсів.

- Захист від реклами всього за 99 рублів – Компанія-розробник запускає спеціальну акцію, приурочену до триріччя програми. Користувачі можуть придбати ліцензію на рік за пониженою ціною – всього за 99 рублів. Акція продовжиться до 31 жовтня 2011 року.

Повнофункціональна пробна версія програми з двотижневим періодом використання доступна на офіційному сайті програми.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное