Home IT технології Вчені спростували міф про шкоду комп'ютерних ігор
Вчені спростували міф про шкоду комп'ютерних ігор PDF Друк E-mail
18.09.2010 13:50

комп'ютерні ігриБагато батьків дотепер впевнені, що численні комп'ютерні ігри, в першу чергу криваві стрілялки - шкідливі для психологічного здоров'я дітей. Проте дослідники з університету Рочестера (США) з ними не згодні.

На їх думку, ігри такого жанру навпаки розвивають в геймерах відчуття реакції і допомагають їм швидше ухвалювати рішення, не тільки в іграх, але і в житті.

Це своєрідна зарядка для мозку, де тренуються ділянки, які відповідають за увагу і реакцію, уміння концентрувати свою увагу. А ось стратегії і ролеві ігри в даному випадку виявилися абсолютно даремними.


Таких висновків вчені дійшли після того, як зібрали разом активних геймерів, і людей, які гри не переносять геть. Кожному з них запропонували стежити за крапкою на екрані, яка довільно переміщалася серед сотень таких же, і при цьому, коментувати її дії вголос. Зрозуміло, краще за всіх із завданням справилися любителі провести своє дозвілля за знищенням чергового віртуального монстра.

Проте, це всього лише одна, позитивна сторона медалі. На думку ряду медиків, ігри дійсно розвивають певні ділянки мозку. Проте, інші при цьому можуть і деградувати - і які саме, поки невідомо.

А ось російський невролог Андрій Олешко порадив всім жінкам хоч би іноді складати компанію в іграх своїм чоловікам і дітям, для того, щоб поліпшити свою реакцію. Рекомендація в першу чергу торкається тих жінок, які самі водять автомобіль.

Комп'ютерна гра або відеогра (англ. Video game) — комп'ютерна програма, що служить для організації ігрового процесу, зв'язку з партнерами по грі, або сама виступаюча як партнер.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное