Home IT технології Проект "Ростелекому" по створенню національної "хмарної" платформи став "Кращим проектом по впровадженню інновацій" у 2011 р.
Проект "Ростелекому" по створенню національної "хмарної" платформи став "Кращим проектом по впровадженню інновацій" у 2011 р. PDF Друк E-mail
20.12.2011 10:15

Проект "Ростелекому" по створенню національної "хмарної" платформи став "Кращим проектом по впровадженню інновацій" у 2011 р.Проект "Ростелекому " по створенню національної "хмарної" платформи став переможцем в номінації "Кращий проект по впровадженню інновацій" Всеросійської національної Премії "Час інновацій-2011". Про це мовиться в повідомленні компанії.

Жюрі премії також відзначило особистий внесок у розвиток проекту національної "хмарної" платформи віце-президента по інноваційному розвитку "Ростелекому" Олексія Нащекіна, який став лауреатом премії в номінації "Новатор року".
Всеросійський конкурс і нагородження премією "Час інновацій–2011" проводиться фондом "Соціальні проекти і програми" за участю Міністерства економічного розвитку РФ, Міністерства енергетики РФ, а також Міністерства зв'язку і масових комунікацій РФ.

За словами Олексія Нащекіна, "національна "хмарна" платформа призначена для російських компаній і організацій, які розробляють рішення і послуги для влади, бізнесу і громадян. Використання "хмарної платформи" в рази скорочує капітальні витрати на створення рішень і терміни на їх впровадження. В даний час "Ростелеком" розробляє хмарні сервіси, які направлені на підвищення якості життя громадян країни і поліпшення роботи організацій, які їх надають: охорона здоров'я, ЖКГ, майново-земельні відносини, соціальний захист, освіта, культура та ін. ".

Відповідно до розпоряджень Уряду Російської Федерації, "Ростелеком" є єдиним виконавцем державної програми "Інформаційне товариство" в частині проектування, створення і експлуатації національної "платформи хмарних обчислень".

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное