Home IT технології На території Новосибірська створюється науково-технологічний комплекс світового рівня
На території Новосибірська створюється науково-технологічний комплекс світового рівня PDF Друк E-mail
24.01.2012 12:12

На території Новосибірська створюється науково-технологічний комплекс світового рівняВ російському місті науки - Новосибірську створюється найсучасніший науково-технологічний комплекс світового рівня, він формується на базі знаменитого Академмістечка. Таке рішення схвалене на засіданні уряду Новосибірської області після обговорення концепції цільової програми "Держпідтримка комплексного розвитку Радянського району Новосибірська і наукових центрів Сибірських відділень РАН і РАМН на 2012-2016 роки".
Робота над формуванням концепції почалася у 2011 році, в ній брали активну участь фахівці обласного уряду і мерії Новосибірська, відділень РАН і РАМН, представники громадськості. Як пріоритетні напрями програми були визначені "розвиток економіки, технологічної, сервісної, фінансової, транспортної та інженерної інфраструктури, модернізація і розвиток існуючого науково-технічного комплексу". Значна увага приділена і реалізації проектів, направлених на розвиток житлового будівництва і забезпечення високої доступності житла для фахівців, зайнятих в науково-дослідній, освітній та інноваційній виробничій сфері.

Губернатор області Василь Юрченко відзначив вже до 10 лютого необхідно обговорити концепцію на території Радянського району з представниками громадськості. "Програма повинна бути синхронізована з очікуваннями жителів району, обговорена і узгоджена з ними", - відзначив глава регіону.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное