Home IT технології Twitter в перші хвилини торгів подорожчав на 80 відсотків
Twitter в перші хвилини торгів подорожчав на 80 відсотків PDF Друк E-mail
Автор: Аманда СТРОГОВА   
07.11.2013 18:46

Акції сервісу мікроблогів Twitter зросли в перші хвилини торгів на Нью-Йоркській фондовій біржі на 81 відсоток, досягнувши позначки в 46 доларів. Ринкова вартість компанії з урахуванням цих котирувань становила 25 мільярдів доларів.

В ході первинного розміщення (IPO), який пройшов 6 листопада, акції компанії оцінили в 26 доларів за один цінний папір. Таким чином, загальна вартість сервісу мікроблогів була оцінена в 14 мільярдів доларів. Книга заявок при цьому була заповнена 30 разів. Спочатку очікувалося, що ціна акцій в ході IPO складе 17-20 доларів.

Статті

Банер з логотипом Twitter на фасаді Нью-Йоркської фондової біржі

140 знаків, 14 мільярдів

Twitter завершив епоху найбільш цікавих інтернет-IPO

Twitter подав заявку на IPO в Комісію з цінних паперів і бірж США у вересні. Первинне розміщення акцій Twitter американські ЗМІ називали найбільш очікуваним серед інтернет-компаній після IPO Facebook, що відбувся в травні 2012 року. Останнє виявилося невдалим, оскільки незабаром після розміщення акції звалилися і довгий час торгувалися за низькою ціною.

Соціальна мережа Twitter була створена у 2006 році. Станом на кінець червня 2013 року її аудиторія налічує 218 мільйонів щомісяця активних користувачів, а сайт входить в десятку найбільш відвідуваних ресурсів інтернету.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное