Home Земля
Земля
Російські вчені передбачають Північній півкулі великий аномальний холод PDF Друк E-mail
05.01.2012 09:32

Російські вчені передбачають Північній півкулі великий аномальний холодНайближчими роками, на думку російських вчених з Океанографічного інституту і Інституту обчислювальної математики РАН РФ, в Північній півкулі почнеться «велика соленосна аномалія», через яку зими стануть надзвичайно морозними.

В даний час московські метеорологи щодня фіксують аномалію, яка наочно підтверджує теорію про глобальне потепління.

Читати більше...
 
Генетики перенесли прабатьківщину людства на південь Африки PDF Друк E-mail
08.03.2011 10:56

КеніяПерші сучасні люди  з'явилися на світ в південних районах Африки, а зовсім не в східних, як вважалося дотепер, впевнені автори генетичного дослідження корінних африканських племен, результати якого представлені в статті в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences.

Висновки вчених суперечать сучасним археологічним даним, оскільки найбільш стародавні останки анатомічно сучасної людини були знайдені саме в східній частині Африки - на території сучасних Кенії, Ефіопії і Танзанії.

Читати більше...
 
Вчені знайшли джерело біологічного життя на Землі PDF Друк E-mail
19.07.2010 18:02

простий мікробБразильські вчені виявили простий мікроб, якого оголосили джерелом біологічного життя на Землі і навіть у всьому Всесвіті. Вони провели серію експериментів з бактерією деїнококкус радіодаранс, і дійшли висновку, що ці організми можна вважати першоджерелом всього живого.

Бактерії деїнококкус радіодаранс володіють унікальною, необмеженою здібністю до виживання в будь-яких умовах.

Читати більше...
 
Динозаври підігрівали яйця кип'ятком PDF Друк E-mail
30.06.2010 17:32

частина величезних рептилій відкладала яйця в безпосередній близькості від геотермальних джерелВчені, що проводять археологічні розкопки в Аргентині, з'ясували цікаву деталь з життя вимерлих динозаврів. Виявляється, частина величезних рептилій відкладала яйця в безпосередній близькості від геотермальних джерел.

Такі висновки вчені зробили після того, як їм вдалося виявити декілька десятків кладок яєць, які були відкладені в безпосередній близькості (менше трьох метрів) від гарячих джерел.

Читати більше...
 
Сенсаційна знахідка римських археологів PDF Друк E-mail
23.06.2010 11:36

найдавніші фрески із зображенням апостолів - Петра, Павла, Андрія та ІоаннаВчені-археологи, які працюють у катакомбах Риму, оголосили про сенсаційну знахідку: їм вдалося виявити найдавніші фрески із зображенням апостолів - Петра, Павла, Андрія та Іоанна.

Керівник археологічної групи, Фабріціо Бісконті, повідомив журналістів, що виявлені фрески датуються другою половиною IV століття н.е - першою половиною V століття. За його твердженням, зображення вдалося виявити завдяки застосуванню нової лазерної технології, за допомогою якої вчені очистили вапняний наліт, що скопився за століття.

Читати більше...
 
«ПершаПопередня1234НаступнаОстання»

Сторінка 1 із 4
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное