Home Земля Алергія на арахіс розповсюджується все більше
Алергія на арахіс розповсюджується все більше PDF Друк E-mail
17.05.2010 20:17

АрахісВчені з медичної школи Маут-Синай США прийшли до висновку, що за останні роки дітей, страждаючих алергією на арахіс стало набагато більше.

Фахівці досліджували 5 300 сімейств і виявили, що 1,4 % дітей, які живуть там, хворіють на алергію на арахіс. При цьому у 1997 році такий розлад зустрічався лише у 0,4%. Чисельність дітей з алергією на арахіс з 0,6% в 1997 році зросла на 2,1% у 2008 році. При цьому серед дорослих кількість тих, що хворіють цією недугою не змінилася і залишилася на рівні 1,3%.Чому це відбувається вчені, поки пояснити не можуть. З одного боку фахівці говорять, що у людей послабшав імунітет до алергенів, оскільки ми контактуємо з меншим числом бактерій. З іншого боку, діагноз «харчова алергія» ставиться сьогодні людям, які насправді здорові.

На сьогодні, багато хто з нас помиляється. По-перше, на думку дослідників багато мільйонів людей марно уявляють себе харчовими алергіками. Так багато хто чогось впевнений, що маює алергічну реакцію на самі різні продукти; на ділі ж справжньою алергією або харчовою нестерпністю страждають всього 2%. А по-друге, ризиком появи алергії може бути надмірна охайність.

Арахіс - родова назва рослин з сімейства бобів. Назва йде, ймовірно, від грецького слова «павук», пo схожості сітчастого малюнка плодів з павутиною. З вельми численних видів цього роду, властивих в основному Бразилії, один тільки земляний горіх добре відомий і поза батьківщиною, і культивується досить обширно в тропічних країнах Америки, Азії і Африки, а в Європі - в Італії, Іспанії і на півдні Франції.

 

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное