Home Земля Хвороба серця веде до хвороби Альцгеймера
Хвороба серця веде до хвороби Альцгеймера PDF Друк E-mail
17.05.2010 18:58

лікування миготливої аритмії може запобігти хворобі АльцгеймераВчені з'ясували, що лікування миготливої аритмії може запобігти хворобі Альцгеймера. Ця хвороба з'являється через скорочення передсердя, що затримує в них кров і веде до подальшого утворення тромбів. Внаслідок чого у хворого збільшується ризик виникнення інсульту, паралічу серця і смерті.

Вчені-фахівці з Інституту медичного центру США досліджували 4200 пацієнтів у віці 65 років. Які лікувалися від миготливої аритмії за допомогою катетерної абляції.

Ця методика передбачає введення катетера через стегнову вену. Вчені порівняли стан здоров'я цих випробовуваних, 16 800 пацієнтів аналогічного віку і статі,  що лікувалося від фібриляції передсердя пігулками, і такої ж кількості учасників, у яких не було проблем із серцебиттям.

Результати досліджень показали, що хвороба Альцгеймера розвинулася у 0,2% пацієнтів з першої групи і 0,9% з другої. У 0,4% перенесли абляцію і  у 1,9%, що лікувалися медикаментами розвинулися інші форми деменції.

Крім того, з'ясувалося, що після абляції у хворих значно знижувався ризик виникнення інсультів і смертельного результату: інсульти були зафіксовані у 2,2% учасників з першої групи і у 4,7% з другої.

Вченим необхідно ще багато що вивчити, в тому, числі і виникнення хвороби Альцгеймера, але вони близькі до розгадки.

Миготлива аритмія - різновид надшлуночкових takhyarytmyy, що характеризується нескоординованою електричною активністю передсердя з подальшим погіршенням його функції. На ЕКГ характерними ознаками є заміщення нормальних зубців Р швидкими осциляціями, або хвилями фібриляції.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 
azartplay