Home Земля Вчені клонували бойового бика
Вчені клонували бойового бика PDF Друк E-mail
20.05.2010 11:04

КоридаБіотехнологам Іспанії одним з перших вдалося клонувати бойового бика. На їх думку, новонароджене теля на ім'я Гота є точною генетичною копією бика Васіто (м'язистого, рогатого самця, що бився з багатьма матадорами).

Клоноване теля було показано публіці 19 травня 2010 року, через день після появи на світ. На сьогодні теля важить 24 кілограми. Група вчених сподівається, що Гот успадкує ту ж лютість, яка зробила його генетичного предка Васіто видатним бойовим биком.

4-6-річні бойові бики, що беруть участь в кориді,  повинні ростом і вагою відповідати складеним стандартам. Середня висота в загривку дорослої особини повинна складати 155 см, маса - 500 кг у самців і 350 кг у самок. Колір звичайний - чорний або темно-коричневий.

Також в червні минулого року індійські вчені клонували буйвола, при цьому використовувалися тканини утробного плоду. Технологія, застосована для створення теляти Гаріми, дозволяє «вручну» визначити стать теляти. Індія володіє найбільшою у світі популяцією буйволів; очікується, що клонування приведе до збільшення долі елітних порід.

Корида - найбільш поширена форма бою биків, традиційне іспанське видовище, що практикується також і в деяких інших країнах і полягає у виконанні певної послідовності фігур з биком персоною іберійської породи, що звичайно завершується вбивством бика.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное