Home Земля Новий метод лікування глухоти
Новий метод лікування глухоти PDF Друк E-mail
18.05.2010 08:05

Новий метод лікування глухотиВчені з медичного університету США в лабораторних умовах створили волоскові сенсорні клітини внутрішнього вуха, людини. Які перетворять звукові вібрації в нервові клітини. Це унікальне досягнення може привести до розробки революційних методик лікування при глухоті.

На слух впливає дуже багато чинників, через старіння і шумового забруднення навколишнього середовища порушеннями слуху страждає кожна третя людина у всьому світі. Відомо, що людина народжується з 30 тисячами волоскових сенсорних кліток в кожному вусі. І коли ці клітки відмирають або ушкоджуються людина, назавжди втрачає слух або починає страждати від дзвону у вухах. Регенерація волоскових сенсорних кліток може допомогти в лікуванні глухоти.

Вчені запрограмували мишачі стволові клітини, щоб вони розвинулися в незрілі волоскові. Перевірка їх при дослідженні показала що, вони реагують на звуки так само, точніше перетворюють механічні сигнали в електричні.

Фахівці сподіваються, що ці дослідження стануть безцінним інструментом для вивчення молекулярної основи слуху і глухоти.

Вухо - складний вестибулярний-слуховий орган, який виконує дві функції: сприймає звукові імпульси і відповідає за положення тіла в просторі і здатність утримувати рівновагу. Це парний орган, який розміщується в скроневих кістках черепа, обмежуючись зовні вушними раковинами.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное