Home Земля Сенсаційна знахідка римських археологів
Сенсаційна знахідка римських археологів PDF Друк E-mail
23.06.2010 11:36

найдавніші фрески із зображенням апостолів - Петра, Павла, Андрія та ІоаннаВчені-археологи, які працюють у катакомбах Риму, оголосили про сенсаційну знахідку: їм вдалося виявити найдавніші фрески із зображенням апостолів - Петра, Павла, Андрія та Іоанна.

Керівник археологічної групи, Фабріціо Бісконті, повідомив журналістів, що виявлені фрески датуються другою половиною IV століття н.е - першою половиною V століття. За його твердженням, зображення вдалося виявити завдяки застосуванню нової лазерної технології, за допомогою якої вчені очистили вапняний наліт, що скопився за століття.

Розкопки в римських катакомбах йдуть майже два роки і фінансуються Ватиканом. На сьогодні на їх проведення вже витрачено більше 60 тисяч євро.

Унікальні фрески виявлені на стелі склепу однієї з багатих римлянок-християнок. Раніші зображення апостола Петра відомі ученим, але розпис, де фігурують відразу чотири апостоли, виявлений вперше.

Катакомби Риму — мережа античних катакомб, що використовувалися як місця поховань, здебільшого в період раннього християнства. Всього в Римі налічують більше 60 різних катакомб (150—170 км завдовжки, близько 750 000 поховань), більшість з яких розташована під землею вздовж Аппієвої дороги.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное