Home Новини Apple стрімко втрачає корлишню міць у Китаї
Apple стрімко втрачає корлишню міць у Китаї PDF Друк E-mail
Автор: Яків ПЕРЕПЕЛИЦЯ   
25.08.2013 18:56

Американська корпорація Apple Inc. за рік скоротила свою частку ринку планшетних комп'ютерів в Китаї більш ніж на 40% через жорстку конкуренцію з боку виробників дешевших пристроїв на платформі Android.

Згідно із дослідженням IDC, в другому кварталі 2013 року продажй iPad в КНР склали 1,48 млн. одиниць, що дорівнює близько 28% всіх продажів планшетів у країні.

Як повідомляє Financial Times, продажі продукції Apple в Китаї в квітні-червні зросли на 28% в річному вираженні, проте зростання аналогічного показника більшості інших фірм виражається тризначними цифрами.

Зокрема, Samsung Electronics реалізував за той же період 571 тис. планшетів, майже в три рази більше, ніж минулого року, а його частка ринку збільшилася майже удвічі - до 11%. Кількість реалізованих пристроїв Lenovo подвоїлася, хоча частка ринку скоротилася до 8%.

Експерти пояснюють переваги планшетів на Android нижчою ціною на запчастини до них, що дозволяє встановлювати привабливіші ціни на саму продукцію.

Тим часом, аналітик IDC Дікі Чан вважає, що Apple зможе переламати негативну для себе тенденцію з виходом нової моделі iPad, який імовірно відбудеться восени.

«Якщо компанія знизить ціни на раніші моделі, охочих купити собі iPad стане значно більше», - відзначив він.

Джерело: http://newspc.net/

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное