Home Новини Розкрито дизайн iPhone 8
Розкрито дизайн iPhone 8 PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
24.06.2017 08:30

На сайті ритейлера мобільних аксесуарів з'явилися чохли для iPhone 8, що розкривають дизайн нового смартфона Apple. Про це повідомляє Forbes.

Виробником чохлів і захисного скла для ще не анонсованого пристрою Apple є компанія Olixar. Ціни на аксесуари варіюються від 10 до 25 фунтів стерлінгів. Раніше на майданчику також з'являлися зображення iPhone 7 і Samsung Galaxy S8 до анонса.

Згідно зображенням, якими супроводжується товар, iPhone 8 отримає безрамковий 5,8-дюймовий дисплей, у верхній частині якого будуть розташовуватися датчики, камера і розмовний динамік. Кнопка Home, як і сканер відбитків пальців, буде віртуальною.

Фотографії макета iPhone 8 з аналогічним дизайном опублікував в соцмережах інсайдер Веніамін Гескін (Benjamin Geskin). За його словами, прототипи на знімках були створені для відпрацювання процесу виробництва роботизованими верстатами.

Новий iPhone буде представлений восени 2017 року на щорічній презентації Apple. З чуток, смартфон отримає новий дизайн, а також подвійну камеру з вертикальною орієнтацією модулів і бездротову зарядку.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное