Home Новини Верховний суд США заборонив несанкціоноване стеження за автомашинами за допомогою супутникових навігаційних систем
Верховний суд США заборонив несанкціоноване стеження за автомашинами за допомогою супутникових навігаційних систем PDF Друк E-mail
24.01.2012 09:25

Верховний суд США заборонив несанкціоноване стеження за автомашинами за допомогою супутникових навігаційних системВерховний суд США заборонив сьогодні несанкціоноване стеження за автомашинами за допомогою супутникових навігаційних систем. Ця поразка для адміністрації Барака Обами, яка доводила, що поліція має законне право стежити за переміщенням автомашин на загальнодоступних вулицях і шосе без ордера і без відома автовласників.
Верховний суд, проте, одноголосно ухвалив, що установка властями на приватні автомобілі пристроїв, що дозволяють відстежувати їх пересування, суперечить конституційній забороні на несанкціонований збір доказів і по суті нічим не відрізняється від незаконного обшуку.

Рішення Верховного суду США, якими, природно, керуються і нижчестоячі суди, надають величезну практичну дію на всі сторони життя в Америці - від побуту до політики. Судді призначаються довічно і не орієнтуються на політичні переваги діючої адміністрації. Консервативна більшість в нинішньому складі вищої судової інстанції вже не раз виносила вердикти адміністрації Обами, що суперечать установкам, у тому числі і в такій політично важливій сфері, як фінансування виборів.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное