Home Новини Samsung Galaxy S8 Plus може отримати допоміжне обладнання S-Pen; серію Galaxy Note буде ліквідовано?
Samsung Galaxy S8 Plus може отримати допоміжне обладнання S-Pen; серію Galaxy Note буде ліквідовано? PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
06.01.2017 13:31

Samsung Galaxy S8 Plus може отримати допоміжне обладнання S-Pen; серія Galaxy Note буде ліквідовано?Samsung, за чутками, працює над 6-дюймовим фаблетом Galaxy S8 Plus. Чутки стверджують, що він може отримати зовнішній аксесуар S-Pen.

Samsung зарезервував функції стилуса S-Pen для своєї серії Galaxy Note. Тим не менш, відповідно до китайської витоком, фаблет Galaxy S8 Plus тепер буде першим пристроєм серії Galaxy S, яка вийде зі стилусом.

Samsung, за чутками, випустить Galaxy S8 в двох розмірах. Galaxy S8, як очікується, буде мати 5,1-дюймовий дисплей, тоді як його більший брат вийде з 6-дюймовим дисплеєм, як очікується, і буде запущений в якості Galaxy S8 Plus. Обидва смартфона, за чутками, будуть оснащені вигнутими з двох країв дисплеями.

Серія Galaxy Note завжди відрізнялася інтегрованим стилусом S-Pen, тоді як Samsung ніколи не передбачав стилус для своїх телефонів серії Galaxy S. Незважаючи на це, був помічений прототип Galaxy S8, як повідомляється, з вбудованим стилусом.

Спекуляції припускають, що стилус S-Pen для Galaxy S8 Plus буде доступний в якості зовнішнього аксесуара. На момент написання статті немає ніяких припущень про ціни Galaxy S8 Plus і його аксесуар S-Pen.

Суперечливі чутки про Galaxy S8 ходили в основному тому, що південнокорейська компанія тестує кілька прототипів свого майбутнього флагмана. Тим не менш, більш чітке уявлення про специфікаціях Galaxy S8 і S8 Plus, як очікується, з'явиться в найближчі тижні.

Samsung оголосила свої смартфони серії Galaxy S в лютому 2014 року. Однак, чутки припускають, що компанія нібито посуне дату запуску Galaxy S8 до квітня 2017 року. Її основні конкуренти, LG G6, HTC 11 і Xiaomi Mi 6 повинні вийти раніше, ніж Galaxy S8.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 
Hydra