Home Новини Помічник Трампа допустив покарання Росії за кібератаки
Помічник Трампа допустив покарання Росії за кібератаки PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
08.01.2017 20:02

Майбутній керівник апарату співробітників Білого дому Райнс Прибэс (Reince Priebus), найближчий помічник обраного президента США Дональда Трампа, не виключив, що нова адміністрація Сполучених Штатів прийме якісь заходи відносно Росії у зв'язку з приписываемыми їй кібератаками. Про це він заявив в інтерв'ю телекомпанії Fox News, що вийшов в ефір 8 січня.

За словами Прибэса, Трамп прийняв до відома інформацію, отриману на що відбулося 6 січня в Нью-Йорку брифінгу керівники американської розвідки.

«Він збирається дати вказівку розвідувального співтовариства представити рекомендації. Якими б вони не були, пройде обговорення. Можливо, будуть вжиті заходи», — повідомив помічник Трампа. При цьому він зазначив, що «немає нічого поганого в тому, щоб мати хороші відносини з Росією та іншими країнами».

На початку липня 2015 року стало відомо, що хакери викрали персональні дані 21,5 мільйона американських громадян — номери полісів, повні імена їх власників, дати народження, домашні адреси, а також логіни та паролі для робочих комп'ютерів. 1,1 мільйона випадків досьє також містили відбитки пальців. Витік торкнулася майже 20 мільйонів держслужбовців. Вашингтон поклав провину за атаку на китайських хакерів.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное