Home Новини ZTE збирає гроші на смартфон, керований очима
ZTE збирає гроші на смартфон, керований очима PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
06.01.2017 13:56

ZTE почала збір коштів методом краудсорсингу на смартфон Hawkeye. Його концепція створена самими користувачами і передбачає, зокрема, можливість управління пристроєм очима.


Збір грошей на смартфон


Китайська корпорація ZTE почала збір коштів на американській краудсорсінговой майданчику Kickstarter на смартфон Hawkeye. Відповідне оголошення було зроблено в Лас-Вегасі в ході щорічній виставці Consumer Electronic Services (CES). Продукт Hawkeye створюється в рамках Project CSX.

Ідея Project CSX полягає у створенні смартфона, задуманого самими користувачами. В рамках свого співтовариства, що налічує близько 12 тис. користувачів, ZTE почала збір ідей щодо майбутнього смартфона.

Кращі ідеї були обрані в ході голосування. Потім ZTE передала дані пропозиції в свій R&D-центр для оцінки їх реалістичності, після чого було проведено повторне голосування.

Управління очима


Відібрані таким чином ідеї втілилися в смартфоні Hawkeye. Головною інновацією апарату стане технологія i-tracking, яка буде відстежувати рухи очей користувачів. Це дозволить, наприклад, здійснювати прокрутку веб-сторінок за допомогою переміщаються зіниць.

Технічні характеристики апарата більшою частиною поки не визначені. Відомо, наприклад, що об'єм оперативної пам'яті становить 8 ГБ.

Вартість апарату на Kickstarter складе $200. Для того, щоб апарат був запущений у виробництво, необхідно буде зібрати через Kickstarter не мнее 2,5 тис. заявок, пояснив CNews віце-президент з маркетингу американського представництва ZTE Ендрю Еліот (Andrew Elliot).

ZTE вклала чимало власних коштів у створення Hawkeye, додав Еліот. Але телефон було вирішено виставити на Kickstarter, тому що це повинно допомогти просуванню продукту, створеного самими користувачами.

Новий смартфон Blade v8


Одночасно ZTE представила новий двухсимочный смартфон Blade v8. Апарат працює на восьмиядерном процесорі Qualcomm Snapdragon 2 ГГц, має дисплей 5,5" з роздільною здатністю 1080x1920 пікселів, задню камеру з двома об'єктивами з роздільною здатністю 13 мегапікселів. кожен і фронтальну камеру з роздільною здатністю 8 мегапікселів.

Об'єм оперативної пам'яті апарата становить 3 ГБ, вбудованою — 32 ГБ. Вартість телефону складе $230. У найближчі місяці апарат будуть продавати і в Росії, орієнтовна ціна — 15 тис. руб.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное


Обрезная доска по материалам www.vostokles32.ru.
www.vostokles32.ru.