Home Океан
Океан
Дивна форма життя знайдена в глибинах океану PDF Друк E-mail
26.10.2011 16:48

Дивна форма життя знайдена в глибинах океануВчені, що вимірюють глибину Маріанської западини – найглибшої частини океану на планеті – ідентифікували гігантських амеб, захованих милями води від сонячного світла. Істоти називаються ксенофіофорами. Вчені з Інституту океанографії Скріппса в Сан-Дієго виявили їх в холодних водах на глибині 6,6 миль під білими ковпачками.

Читати більше...
 
У прибережних водах південного Примор'я розмножуються білі акули PDF Друк E-mail
12.10.2011 15:24

У прибережних водах південного Примор'я розмножуються білі акулиВченим Далекосхідного відділення (ДВО) РАН РФ вдалося відловити в прибережних водах південного Примор'я дитинча білої акули. На думку фахівців, цей факт свідчить про те, що побережжя Примор'я уподобали ці хижі риби.

Дитинча білої акули зловили в середу, 12 жовтня, на острові Попова в акваторії затоки Петра Великого недалеко від Владивостоку.

Читати більше...
 
В Атлантиці виявлені унікальні організми PDF Друк E-mail
10.10.2010 11:06

Атлантичний океанКанадські і американські дослідники впродовж літнього сезону занурювалися на дно Атлантичного океану біля побережжя Ньюфаундленду, де збирали кораллінові водорості – одні із самих довгоживучих організмів у Світовому океані.

Проведені над ними дослідження показали, що морські рослини уловлюють найдрібніші зміни температури води. Це відкриття дозволить вченим детальніше вивчити динаміку кліматичних змін за останні сто років.

Читати більше...
 
В австралійських водах вчені знаходять нові істоти PDF Друк E-mail
17.01.2009 16:28

М'ясоїдний морський шприц - один з найбыльш глибоководних жителів АвстраліїНедавно вченими була зроблена заява про те, що вони відкрили нових морських тварин під час досліджень незвіданих мешканців в австралійських водах, виявлених разом з химерним м'ясоїдним морським шприцом і павуками, що живуть в океані.

Читати більше...
 
Корали, що ростуть на Великому бар'єрному рифі, стали рости набагато повільніше PDF Друк E-mail
04.01.2009 16:46

Зростання коралів продовжується, але дуже повільними темпами. Уповільнення зростання коралів може негативно відобразитися на житті тисяч морських організмів.

Предметом досліджень групи учених австралійського інституту морських досліджень стали масивні корали-поріти, що існують в морських глибинах впродовж сотні років. Після недовгих досліджень вчені виявили уповільнення зростання коралів на 13, 3% з 1990 року. Команда вчених під верховенством доктора Гленна Де'ат досліджувала 328 коралів, розташованих в 69 прибережних точках Австралії. Середня швидкість росту коралів, за даними вчених, складає 1,5 см в рік.

Читати більше...
 


© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное