Home Наука
Наука
Американські вчені створили перших в світі мавп-мутантів PDF Друк E-mail
06.01.2012 13:02

Американські вчені створили перших в світі мавп-мутантівАмериканські вчені зі штату Орегон заявили про те, що їм вдалося створити перших в світі генетично модифікованих мавп.

Вчені США оголосили про те, що їм вдалося створити трьох здорових самців макак-резусів шляхом об'єднання близько шести різних ембріонів.

Читати більше...
 
Вчені визначили причину, по якій зупиняється ріст грудей у дівчаток PDF Друк E-mail
15.11.2011 07:50

Вчені визначили причину, по якій зупиняється ріст грудей у дівчатокАмериканські вчені з онкологічного центру Нью-Джерсі, провівши ретельне дослідження, знайшли причину того, чому груди у дівчат перестають рости.

На думку фахівців, негативно на розмір бюсту впливають продукти, що містять мікоестрогени - грибкові з'єднання, які часто вживають в їжу молоді дівчата в період статевого дозрівання.

Читати більше...
 
Вченим вдалося розшифрувати генетичний код крижаної людини Отці PDF Друк E-mail
26.10.2011 17:20

Вченим вдалося розшифрувати генетичний код крижаної людини ОтціВчені опублікували сенсаційні результати досліджень знайденої ними стародавньої мумії європейця.

Крижана людина, яку назвали Отці, жила на землі близько 5-ти тисяч років тому. Її останки були знайдені у 1991 році в Альпах. Завдяки холоду і погодним умовам, які там панують, мумія чудово збереглася і є цінним матеріалом для досліджень.

Читати більше...
 
Вчені помилково знайшли засіб від сп'яніння PDF Друк E-mail
30.09.2011 11:23

Вчені помилково знайшли засіб від сп'янінняНовий засіб дозволить вживати алкоголь у великих кількостях і виглядати при цьому «бодрячком», пише газета The Telegraph. Крім того, нові пілюлі допоможуть позбавитися вранішнього похмілля.

Створені ліки вчені випробували на мишах, які п'яніють майже так само, як і люди, стверджує дослідник Марк Хатчінсон.

Читати більше...
 
Японські вчені навчилися одержувати надпровідники за допомогою алкоголю PDF Друк E-mail
08.03.2011 09:59

різні сорти алкоголюЯпонські вчені вперше показали, що попередня витримка в різних сортах алкоголю додає матеріалам на основі заліза властивість надпровідності набагато швидше, ніж при простій витримці на повітрі, що може бути використане у промислових технологіях отримання надпровідників, повідомляється в статті дослідників, опублікованій в журналі Superconductor Science and Technology.

Найбільшого ефекту вченим під керівництвом Йошіхіко Такано (Yoshihiko Takano) з Національного інституту наук про матеріали в Японії вдалося добитися за допомогою червоного вина.

Читати більше...
 
«ПершаПопередня123НаступнаОстання»

Сторінка 1 із 3
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное