Home Наука В Єгипті відкопали стародавнє місто, засноване 3 тисячі років тому
В Єгипті відкопали стародавнє місто, засноване 3 тисячі років тому PDF Друк E-mail
21.06.2010 13:46

стародавній населений пункт, заснований приблизно півтори тисячі років до нашої ериАрхеологам, що проводять розкопки в Єгипті, вдалося виявити стародавній населений пункт, заснований приблизно півтори тисячі років до нашої ери. За попередніми даними, це столиця іноземних загарбників, що свого часу запанували в регіоні на сто років.

Місто було виявлене за допомогою радіолокаторів недалеко від Північної дельти річки Ніл. Археологи вважають, що це місто належало племенам гіксосів - стародавньої народності семітського походження, що прийшли з Азії.


Глава австрійської археологічної місії Ірен Мюллер, що веде розкопки в Єгипті впродовж більше 35 років, розповіла, що початковою метою вивчення за допомогою спеціалізованого устаткування було з'ясувати масштаби і загальну площу міста. Сканування показало контури численних будівель, храмів, вулиць. Проте, розкопки важкі тим, що місцевість активно використовується місцевими фермерами в сільськогосподарських цілях. Більш того, над частиною поселення сьогодні знаходиться сучасне місто  Телль-ель-Дабаа.

Розкопки - розриття землі для дослідження археологічних пам'ятників, що знаходяться в культурному шарі.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное