Home Безпека
Безпека
В Росії почалося впровадження проекту "Соціальний ГЛОНАСС" PDF Друк E-mail
08.12.2011 17:14

В Росії почалося впровадження проекту "Соціальний ГЛОНАСС"В Росії почалося впровадження проекту "Соціальний ГЛОНАСС", направленого на забезпечення безпеки і поліпшення якості життя громадян.

Як повідомив сьогодні на прес-конференції директор проекту Костянтин Лукін, "проект вже запрацював в Москві, Санкт-Петербурзі, Барнаулі, Великому Новгороді, Владивостоку, Катеринбургу, Іваново, Курську, Рязані, Тамбові, Томську". Цей досвід, за його словами, планується розповсюдити і в інших регіонах країни.

Читати більше...
 
Пентагон розробляє наступальні заходи для захисту об'єктів інфраструктури від кібератак PDF Друк E-mail
08.11.2011 09:15

Пентагон розробляє наступальні заходи для захисту об'єктів інфраструктури від кібератакМіністерство оборони США розробляє систему наступальних заходів для захисту військових і деяких цивільних елементів інфраструктури країни від кібернападів. Про це заявила в понеділок директор Агентства передових дослідницьких проектів Пентагону Реджіна Даган на конференції із забезпечення кібербезпеки об'єктів інфраструктури і ролі комп'ютерних мереж в конфліктах майбутнього, що відбулася в місті Арлінгтон /штат Вірджинія/.

Читати більше...
 
Компанія ESET оголосила про вихід на білоруський ринок PDF Друк E-mail
21.10.2011 00:00

ESET захистить БілорусіюПродукти ESET NOD32 одержали сертифікат Держстандарту Республіки Білорусь, який був виданий оперативно-аналітичним центром при президенті Республіки Білорусь. У прес-службі уточнили, що сертифікат одержало антивірусне рішення ESET Nod32 Business Edition.

Читати більше...
 
У руки хакерів, що атакували найбільшу військову корпорацію Японії, могла потрапити інформація, пов'язана з системою наведення ракет. PDF Друк E-mail
12.10.2011 09:18

корпорація по виробництву військової і космічної техніки Mitsubishi Heavy IndustriesУ Японії існує вкрай висока вірогідність того, що в результаті атаки невідомих хакерів на сервери найбільшої в країні корпорації по виробництву військової і космічної техніки Mitsubishi Heavy Industries в руки до зловмисників могла потрапити інформація, пов'язана з системою наведення ракет. Як повідомила сьогодні газета "Іоміурі", для цього у хакерів було досить часу.

Читати більше...
 
Учасники хакерського угрупування Anonymous на одну хвилину блокували роботу інтернет-сайту Нью-йоркської фондової біржі PDF Друк E-mail
11.10.2011 09:29

угрупування AnonymousУчасникам хакерського угрупування Anonymous, що здійснює атаки на сайти урядових установ і крупних компаній низки країн, у понеділок вдалося на одну хвилину блокувати роботу інтернет-сайту Нью-йоркської фондової біржі.

Читати більше...
 
По темі...
«ПершаПопередня1234НаступнаОстання»

Сторінка 1 із 4
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное