Home Безпека Компанія ESET оголосила про вихід на білоруський ринок
Компанія ESET оголосила про вихід на білоруський ринок PDF Друк E-mail
21.10.2011 00:00

ESET захистить БілорусіюПродукти ESET NOD32 одержали сертифікат Держстандарту Республіки Білорусь, який був виданий оперативно-аналітичним центром при президенті Республіки Білорусь. У прес-службі уточнили, що сертифікат одержало антивірусне рішення ESET Nod32 Business Edition.


Тепер продукти ESET NOD32 можуть бути встановлені в державних установах і комерційних організаціях – сертифікат підтверджує, що вони відповідають вимогам технічних нормативних правових актів законодавства Білорусії.

ESET NOD32 давно відомий користувачам ПК в Білорусії, але до отримання сертифікату встановлювати його можна було тільки на домашні комп'ютери. А останніми роками збільшується кількість замовлень серед корпоративних клієнтів. У зв'язку з цим і було ухвалено рішення сертифікувати продукти ESET відповідно до вимог СТБ 34.101.8-2006.

Крім ESET, в Білорусії також представлені антивірусні рішення "Лабораторії Касперського" і Symantec.

Прес-секретар ESET Алла Мішакова відзначила, що зараз в Білорусії немає представництва ESET, проте бізнес росте і якщо в компанії зрозуміють, що управляти ним з Москви вже неефективно, воно обов'язково там з'явиться. "Ринок Білорусії активно розвивається, тому працювати на ньому буде дуже цікаво", - додала вона.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное