Home Безпека "Скай Лінк" представив систему відеоспостереження на виставці "СибБезопасность. СпасСиб 2011" в Новосибірську
"Скай Лінк" представив систему відеоспостереження на виставці "СибБезопасность. СпасСиб 2011" в Новосибірську PDF Друк E-mail
28.09.2011 14:23

Оператор мобільного зв'язку "Скай Лінк" Оператор мобільного зв'язку "Скай Лінк" спільно з компанією "Спецавтомата Сервіс" продемонстрували можливості технології CDMA у сфері забезпечення безпеки на виставці "СибБезопасность. СпасСиб 2011" в Новосибірську. Про це мовиться в повідомленні компанії. Була представлена система відеоспостереження, яка дозволяє не тільки охороняти об'єкти, але і попереджати надзвичайні події як на внутрішніх периметрах, так і на будь-яких територіально-розподілених об'єктах.


У роботі виставки систем і засобів охорони і безпеки, послуг з безпеки бізнесу, аварійно-рятівного устаткування, систем, засобів і методів порятунку "СибБезопасность. СпасСиб 2011", яка пройшла 20-22 вересня в Новосибірську, взяли участь більше 140 компаній із понад 20-ти міст Росії.

Для демонстрації системи відеоспостереження використовувалися 3G роутери "Скай Лінк" Cmotech CNU 680 Pro з підтримкою технології EV-DO Rev.A і високошвидкісні поворотні камери AVTECH PC50.

Для контролю ситуації на дорогах Новосибірська вже декілька років використовуються камери "Скай Лінк", оснащені відеофіксаторами з виведенням зображення в чергову частину ГІБДД Новосибірська. Системами відеоспостереження по мережі "Скай Лінк" обладнано декілька десятків автобусів, тролейбусів і маршрутних таксі – т.з. електронні поліцейські на борту. У Новосибірську встановлені 2 камери відеоспостереження на найжвавіших транспортних розв'язках – Комунальний і Дімітровський мости. Дані ділянки входять до числа ключових транспортних вузлів, рух транспорту на яких найбільш утруднений в денний час доби. Трансляція з веб-камер здійснюється з використанням технології EVDO Rev. A і цілодобово доступна в інтернеті на сайті http://zoom.nsk.skylink.ru/ (зображення з камер транслюється 3G-роутерами Cmotech CNU-550 Pro). Крім того, камери відеоспостереження "Скай Лінк" розміщені на вулицях Воронежа, Нижнього Новгорода, Новосибірська, Омська, Рязані, Санкт-Петербурга і Челябінська.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное