Home Безпека Хакери зламали Twitter прем'єр-міністра Таїланду
Хакери зламали Twitter прем'єр-міністра Таїланду PDF Друк E-mail
03.10.2011 09:38

Хакери зламали мікроблог прем'єр-міністра ТаїландуХакери зламали мікроблог прем'єр-міністра Таїланду Йінглак Чінават в Twitter. Як повідомляють сьогодні місцеві ЗМІ, від імені глави уряду її підписчики одержали декілька фальшивих записів, що  обчорнили уряд і саму Чінават. Зокрема, один з постів свідчив: "Якщо я не в змозі захистити свою сторіночку Twitter", яким же чином я зможу захистити країну?" Одночасно зловмисники перервали роботу сторінки Йінглак Чінават в популярній соціальній мережі Facebook. Спостерігачі відзначають, що рівно неділю тому хакери зламали сайт міністерства закордонних справ Таїланду.

Офіційний представник уряду Таїланду Промпонг Ноппаріт повідомив, що ряд "впливових фігур" почали активну роботу по дискредитації уряду. За його словами, існує змова, в результаті якої постійно здійснюються атаки на кабінет, його керівника і міністрів в ЗМІ та Інтернеті. При цьому лояльним уряду чиновникам розсилаються листи із закликами бойкотувати роботу, а до громадських організацій - виступати проти дій правлячої коаліції.

За даними правоохоронних органів, сторінка Чінават в Twitter була відкрита з iPhone, зареєстрованого в мережі за допомогою сім-карти, оформленої на підставну особу.

А неділю тому портал зовнішньополітичного відомства королівства був відкритий і змінений мережевими шахраями. Головна сторінка сайту була наповнена спамом - нав'язливою рекламою ліків. Назва сайту в титульному рядку була змінена на "Королівство Сполучених Штатів", що вказує на частково політичну мотивацію атаки. Проте, ніяких політичних гасел або закликів розміщено не було.

Сайт МЗС Таїланду був змінений практично повністю, включаючи сторінки другого і третього рівня. У розділі "Візи і подорожі" хакери розмістили рекламне оголошення "Дешева канадська "Віагра", а на сторінках консульського і дипломатичного відділів з'явилися псевдорекламни розтяжки "Сіаліс" без рецепту".

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное