Home Безпека Компанія Oracle погодилася виплатити уряду США штраф в розмірі майже 200 млн.доларів
Компанія Oracle погодилася виплатити уряду США штраф в розмірі майже 200 млн.доларів PDF Друк E-mail
07.10.2011 09:35

Oracle звинувачувалася у завищенні цін на свою продукціюШтраф у розмірі 199,5 млн. доларів погодився виплатити уряду США американський виробник комп'ютерного програмного забезпечення - Oracle Corporation. Про це оголосило в минулий четвер міністерство юстиції США. Досягнута домовленість дозволяє припинити початий проти компанії судовий розгляд.


Oracle звинувачувалася у завищенні цін на свою продукцію. Йдеться про контракт, який вона уклала в 1998 році з урядовою установою - Управлінням загальних служб. Він, зокрема, передбачав установку програмного забезпечення і надання технічної підтримки. Проте, як вказують правоохоронні органи, Oracle не виконала своїх контрактних зобов'язань, оскільки не надала Управлінню загальних служб "точної і повної інформації" про ціни на свою продукцію, "зокрема по діючі на той момент знижки, що пропонувалися іншим клієнтам". В результаті, як стверджує мінюст, уряд сильно переплатив. По суті виробника програмного забезпечення звинуватили в шахрайстві.

Почалося ж все з того, що про порочну практику ведення бізнесу в правоохоронні органи повідомив співробітник Oracle Пол Фрасцелла, що подав у 2007 році відповідний судовий позов проти своїх працедавців. В рамках операції урядом і компанією, йому виплатять суму в розмірі 40 млн. доларів.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное