Home Безпека Symantec анонсувала платформу 03 для контролю і захисту корпоративних сервісів
Symantec анонсувала платформу 03 для контролю і захисту корпоративних сервісів PDF Друк E-mail
10.10.2011 10:49

Корпорація SymantecКорпорація Symantec на конференції Vision в Барселоні представила замовникам і партнерам платформу Symantec 03 ("0 Три"), призначену для захисту всіх корпоративних додатків та інфраструктур. Про це повідомила прес-служба компанії. Symantec 03 суміщає в собі функції контролю доступу, захисту інформації і перевірки відповідності вимогам, що дозволить корпоративним замовникам застосовувати внутрішні політики безпеки на публічних і приватних сервісах.

"У міру впровадження сервісів, організації стикаються з необхідністю дотримувати баланс між очевидними вигодами і безліччю проблем. Ці проблеми з'являються в той момент, коли конфіденційна інформація проходить через велику кількість провайдерів сервісу, мереж і сторонніх організації, а потім потрапляє на пристрої, що не входять до складу корпоративної інфраструктури, - заявив Арт Гілліленд (Art Gilliland), віце-президент групи корпоративної безпеки Symantec, -  Symantec 03 забезпечить контроль, управління і захист, необхідні для впевненого впровадження хмарних технологій".

Платформа Symantec 03 допомагає вирішити озвучені завдання. Вона створює нову точку контролю безпеки, забезпечуючи одноманітну ідентифікацію і захист інформації для всіх хмарних сервісів. Symantec 03 надає три ключові рівні захисту. Рівень хмарного контролю доступу використовує вже існуючу на підприємстві інфраструктуру аутентифікації, проводячи авторизацію і інтеграцію даних.

Рівень захисту інформації спирається на технології Symantec  в області захисту від витоків даних (DLP) і шифрування (PGP), забезпечуючи автоматичне виявлення, блокування і шифрування конфіденційної інформації перед її розміщенням в хмарі. Більш того, обробляючи всі дані що проходять через хмарні середовища, рівень відстежування Symantec 03 агрегує всі хмарні інциденти безпеки, збираючи дані для впровадження рішень по аудиту безпеки в хмарному середовищі.

Згідно недавно проведеному дослідженню Symantec, 44% генеральних директорів заявили, що обережно відносяться до перенесення критично важливих додатків бізнесу в "хмару", при цьому 76% опитаних як основну причину побоювань відзначають саме безпеку даних в хмарі. Symantec 03 може забезпечити корпоративним замовникам впевненість і прискорити переміщення корпоративних ресурсів в публічні і приватні хмари.

Зараз платформа Symantec 03 доступна в рамках програми ознайомлювального бета-тестування, офіційний випуск запланований на 2012 рік.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное