Home Безпека "Лабораторія Касперського" одержала три нові патенти в Росії
"Лабораторія Касперського" одержала три нові патенти в Росії PDF Друк E-mail
10.10.2011 12:16

"Лабораторія Касперського""Лабораторія Касперського" одержала три нові патенти на технології, які дозволяють підвищити ефективність і швидкість роботи захисних рішень за рахунок зниження кількості помилкових спрацьовувань, оптимізувати обробку потоків даних, порівнювати файли на основі шаблонів (патернів) функціональності. Про це повідомила прес-служба компанії.


Нові патенти захищають технології, впроваджені в різних рішеннях компанії. Зокрема, одна з технологій описує систему зниження кількості помилкових спрацьовувань антивірусної системи за рахунок застосування системи рейтингів об'єктів і використання коректуючих коефіцієнтів для правил виявлення шкідливих об'єктів.

Інша технологія описує систему швидкого аналізу потоку даних на наявність шкідливих об'єктів. Вона дозволяє аналізувати об'єкти великого розміру, не пред'являючи надмірних вимог до об'єму пам'яті. Архітектура запропонованого рішення включає модуль управління потоком даних, який розбиває первинний потік даних на складові, призначаючи кожному з них власний обробник.

Ще один одержаний патент описує технологію порівняння файлів на основі шаблонів функціональності. Процес збору і структуризації інформації про роботу програми для створення шаблону (патерну) використовує як статичні, так і динамічні методи. Це дозволяє одержати повний і структурований опис програми, а не тільки його шкідливого функціонала. В результаті, такий улюблений прийом зловмисників, як проста зміна файлу, ніяк не вплине на його опис, а, отже, і на результати порівняння.

З отриманням трьох нових патентів, загальне число технологій "Лабораторії Касперського", що охороняються патентами в Росії, досягло 43. Ще більше трьох десятків патентних заявок в даний час розглядаються російським патентним відомством. В цілому, в США, Росії, Китаї і Європейському Союзі на розгляді знаходяться більше ста заявок на патенти, що описують передові технології "Лабораторії Касперського" у сфері інформаційної безпеки.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное