Home Безпека У руки хакерів, що атакували найбільшу військову корпорацію Японії, могла потрапити інформація, пов'язана з системою наведення ракет.
У руки хакерів, що атакували найбільшу військову корпорацію Японії, могла потрапити інформація, пов'язана з системою наведення ракет. PDF Друк E-mail
12.10.2011 09:18

корпорація по виробництву військової і космічної техніки Mitsubishi Heavy IndustriesУ Японії існує вкрай висока вірогідність того, що в результаті атаки невідомих хакерів на сервери найбільшої в країні корпорації по виробництву військової і космічної техніки Mitsubishi Heavy Industries в руки до зловмисників могла потрапити інформація, пов'язана з системою наведення ракет. Як повідомила сьогодні газета "Іоміурі", для цього у хакерів було досить часу.
В цілому у минулому серпні було зафіксовано понад 300 тис несанкціонованих доступів до серверів і баз даних корпорації Mitsubishi Heavy Industries. Деякі з цих "проникнень" продовжилися час, достатній для повного викачування цілих блоків інформації. Фахівці побоюються, що до рук невідомих зловмисників могла потрапити інформація, пов'язана з системою наведення ракет "повітря-корабель".

Для серпневої атаки було використано більше 50 спеціально розроблених вірусів, якими "заразили" в цілому 83 сервери і персональних комп'ютери в штаб-квартирі Mitsubishi Heavy Industries у восьми її ключових підрозділах. Серед них - суднобудівельні верфі в містах Кобі і Нагасакі, де випускають підводні човни і бойові надводні кораблі, завод систем ракетного наведення в місті Нагоя, підприємства по випуску устаткування для АЕС.

Інформація з узятих під контроль комп'ютерів перекачувалася на 14 сайтів за кордоном, зокрема на основній території КНР, в Гонконзі, США, Індії. Встановлено, що деякі хакери використовували команди на китайській мові, проте Пекін вже офіційно відкинув причетність до цього інциденту.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное