Home Безпека Сервіс електронної дистрибуції журналів Zinio запрацював після збою
Сервіс електронної дистрибуції журналів Zinio запрацював після збою PDF Друк E-mail
07.03.2011 12:17

Компанія ZinioВедучий світовий сервіс доступу до цифрових версій періодичних видань Zinio, у якого близько 5 мільйонів підписчиків, запрацював після технічних неполадок, що тривали більше двох діб, повідомляє компанія в своєму блогі у понеділок.

За словами представників Zinio, робота сервісу повністю відновлена, затримана через неполадки доставка журналів підписчикам відновлена.
Компанія повідомила про технічні неполадки в листі користувачам у суботу. Наголошувалося, що збій став першим за десять років роботи і був викликаний технічними проблемами в самій компанії, а не хакреською атакою. За словами представників Zinio, персональні дані користувачів не постраждали.

Компанія Zinio - світовий лідер в області цифрової дистрибуції журналів і книг - працює на ринку з 2001 року і спеціалізується на розповсюдженні захищених від копіювання PDF-версій глянсових журналів та інших періодичних видань через інтернет. Компанія співробітничає з більш ніж 2 тисячами видань 400 видавничих будинків світу, включаючи Тhe Hearst Corporation, Hachette Filipacсhi Media, Bonnier Corporation, Independent Sanoma Magazines, Conde Nast.

Формат матеріалів, Zinio, що поставляються, доступний до використання на платформах Windows, Mac, Linux. Існують додатки для завантаження і читання журналів на мобільних пристроях: Apple iPad і iPhone, а також Android-пристроях. Zinio доставляє підписчикам більше 20 мільйонів електронних копій періодичних видань в рік.

Компанія Zinio є приватним підприємством і належить американському інвестфонду Gilvest LP. Фірма не розкриває свої фінансові показники.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное