Home Безпека Вчені з'ясували, що стільникові телефони не впливають на здоров'я
Вчені з'ясували, що стільникові телефони не впливають на здоров'я PDF Друк E-mail
18.05.2010 08:00

мобільні телефони не збільшують ризик розвитку менінгіомиВчені провели крупне дослідження і дійшли висновку, що мобільні телефони не збільшують ризик розвитку менінгіоми (поширена доброякісна пухлина) і глуоми (рідкісніша, але смертоносна форма раку).

Дослідивши і опитавши близько 12 848 чоловік, з них 5 150 були хворі на менінгіому або глуому. Вивчення показало: ряд даних вказує на те, що півгодинні і триваліше використання мобільних телефонів протягом доби може збільшити ризик виникнення глуоми. В результаті вчені зробили висновок, що ризик захворювання більше залежить від тривалості розмов, ніж від кількості зроблених дзвінків.

На думку дослідників, необхідні подальші дослідження, перш ніж можна буде з упевненістю укласти, що між випромінюванням і раком мозку немає ніякого зв'язку, тим більше що роль мобільних телефонів в нашому житті значно змінилася з моменту початку дослідження у 2000 році.

Крім того їм належить вивчити впливи випромінювання на ризик виникнення пухлин слухового нерва привушної слинної залози. І, звичайно, окреме дослідження буде присвячено дії мобільних телефонів на дітей.

Мобільний телефон - переносний засіб зв'язку, призначений переважно для голосового спілкування. В даний час стільниковий зв'язок найпоширеніша зі всіх видів мобільного зв'язку, тому часто мобільним телефоном називають стільниковий телефон, хоча мобільними телефонами крім стільникових є також супутникові телефони, радіотелефони і апарати магістрального зв'язку.

 
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное