Home Зв'язок
Зв'язок
Що скачати: кращі програми тижня PDF Друк E-mail
Автор: Іван МИКОЛАЄНКО   
07.11.2013 19:04

У цьому році всі намагаються перепридумать мобільну пошту. Mailbox змішав відправку листів і список завдань, а Hop представив листування як звичайний мобільний чат, - Molto намагається мімікрувати під вашу звичайну стрічку новин на інформаційному сайті або стіну в соціальній мережі.

Читати більше...
 
Apple розпочала програму з обміну старих моделей "iPhone" на нові PDF Друк E-mail
Автор: Міла КУНЦЕВА   
31.08.2013 06:16

Рішенням керівників компанії Apple розпочата програма, в результаті якої проводиться обмін старих моделей смартфонів iPhone на нові модифікації телефонів, при відповідній доплаті.

Читати більше...
 
Україна запустить свій перший супутник зв'язку у 2013 році PDF Друк E-mail
27.01.2012 15:54

Україна запустить свій перший супутник зв'язку у 2013 роціУкраїна знову перенесла терміни запуску першого супутника зв'язку "Либідь" і планує вивести його на геостаціонарну орбіту Землі наступного року. Про це на прес-конференції сьогодні заявив глава державного космічного агентства України Юрій Алєксєєв.

Він пояснив, що раніше Україна вчасно не підтвердила координати, в межах яких на орбіті розташовуватиметься "Либідь", і зараз на цьому місці опинився французький супутник. "Свого часу Україна не "застовпила" точку, яка нам належала, і цю точку зайняли французи.

Читати більше...
 
Канада виділить $337 млн. на створення військової супутникової системи зв'язку Mercury Global PDF Друк E-mail
20.01.2012 09:46

Канада виділить $337 млн. на створення військової супутникової системи зв'язку Mercury GlobalКанада виділить $337 млн. на програму створення військової супутникової системи зв'язку Mercury Global. Вона призначена для забезпечення захищеного від перехоплення зв'язку з військовослужбовцями на полі бою.

Як повідомив журналістів у четвер міністр оборони Канади Пітер Маккей, дані засоби дозволять Канаді протягом 20 років мати доступ до цієї системи, розробку якої здійснюють США.

Читати більше...
 
Станцію Прогрес в Антарктиді обладнали супутниковим зв'язком – НДІ Росгідромету PDF Друк E-mail
09.01.2012 23:25

Станцію Прогрес в Антарктиді обладнали супутниковим зв'язком – НДІ РосгідрометуВ Антарктиді на цілорічній станції Прогрес на березі затоки Прюдс завершений "монтаж головної антени земної станції супутникового зв'язку". Про це корр. ІТАР-ТАРС повідомив сьогодні керівник Російської антарктичної експедиції /РАЕ/ - замдиректора Арктичного і Антарктичного НДІ Росгідромета Валерій Лукін.

Читати більше...
 
По темі...
«ПершаПопередня1234НаступнаОстання»

Сторінка 1 із 4
© 2020 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное


что такое форекс