Home Зв'язок "Астерос" створює системного інтегратора в Україні
"Астерос" створює системного інтегратора в Україні PDF Друк E-mail
29.09.2011 15:53

ГК "Астерос"Під брендом "Астерос Україна" буде створений повноцінний системний інтегратор, що надає повний спектр ІТ-послуг корпораціям і держструктурам України. Про це повідомила прес-служба ГК "Астерос".

В даний час основна частка українського ІТ-ринку – близько 80% – доводиться на устаткування. На ІТ-послуги доводиться всього 12,7% ринку. Ринок України близький до насичення устаткуванням. За оцінкою аналітиків, наступним етапом стане активне впровадження корпоративного ПО, що спричинить за собою потребу в ІТ-послугах. За даними аналітичного центру PMR, через низьку насиченість, український ринок ІТ-послуг найближчими роками виросте в 2 рази, а до 2016 року його об'єм перевищить $387 млн.

З 2007 року і до сьогоднішнього моменту бізнес "Астерос" в Україні був представлений компанією "Діалог Київ". Компанія фокусувалася на виконанні телекомунікаційних проектів – побудові мереж передачі даних, систем відеоконференцзв'язку, телефонії і контакт-центрів.

Під брендом "Астерос Україна" буде створений системний інтегратор, що забезпечує потреби замовників по створенню ІТ-інфраструктури, інженерних систем, впровадженню додатків бізнесу.

Послуги і рішення "Астерос Україна" орієнтовані на крупний і середній бізнес фінансового сектора, телекомунікацій, промисловості, енергетики, транспорту, медіа, а також установ освіти, медицини і організацій держсектора.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное