Home Зв'язок Pageonce зробила можливим управління всіма рахункам з мобільного телефону
Pageonce зробила можливим управління всіма рахункам з мобільного телефону PDF Друк E-mail
24.10.2011 15:55

Pageonce Inc.Pageonce Inc. створила один з найпопулярніших фінансових додатків для смартфонів, який дозволяє користувачам проглядати їх банківські рахунки, баланс кредитної карти і рахунку за комунальні послуги в одному місці, а також оплачувати всі ці рахунки, повідомляє Bloomberg.


Додаток коштує $4,99 в місяць і доступний для iPhone і Android пристроїв.

Більше 5 млн. чоловік завантажили додаток Pageonce, довіряючи йому свої рахунки і інвестиції. На цьому ринку компанія конкурує із сервісом по управлінню особистими фінансами Mint.com, купленим Intuit Inc. у 2009. У Mint.com немає опції оплати рахунків, а Pageonce робить ставку на те, що користувачі виберуть його сервіс, тому що в цьому випадку зможуть здійснювати всі транзакції з одного додатку.

В цілях забезпечення безпеки, компанія дає користувачам можливість захистити додаток за допомогою пароля і блокувати доступ до додатку Pageonce, якщо пристрій втрачений або викрадено.

Оплата рахунків – тільки початок для Pageonce. Компанія планує відновити додаток, щоб дозволити клієнтам переводити гроші між рахунками, робити інвестиції і відправляти гроші на рахунки своїх друзів. У травні компанія заявила, що залучила інвестиції на $15 млн. для поліпшення продукції і розширення штату.

"Ми намагаємося відірвати людей від їх будинків і комп'ютерів, – відзначив Стів Шульц, головний операційний директор в Pageonce. – Ми хочемо надати можливість одержувати повідомлення і оплачувати рахунки прямо на ходу".

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное