Home Зв'язок Російська делегація на виставці "Телеком-2011" в Женеві представить унікальні інноваційні розробки у сфері зв'язку
Російська делегація на виставці "Телеком-2011" в Женеві представить унікальні інноваційні розробки у сфері зв'язку PDF Друк E-mail
24.10.2011 09:11

Російська делегація на виставці "Телеком-2011" в Женеві представить унікальні інноваційні розробки у сфері зв'язкуВедучі російські телекомунікаційні компанії і представники Мінкомзв'язку РФ візьмуть участь у Всесвітній виставці телекомунікацій і інформаційних технологій "Телеком – 2011", яка відкривається в Женеві. На своєму стенді Росія представить останні інноваційні розробки в області зв'язку та інформаційних технологій.
Об'єднаний російський стенд представляють компанії "Ростелеком ", "Космічний зв'язок", "Газпром космічні системи", "Науково-дослідний інститут радіо", "Московська міська радіотрансляційна мережа", Аудіовізуальна інформаційна система реального часу РАВІС, "Центральний телеграф", "АЛСиТЕК" і "Відкриті технології".

Одна з найцікавіших розробок - система РАВІС - повністю створена російськими вченими. Вона дозволить в рази підвищити ефективність використання радіомовних смуг, збільшити кількість і якість програм і додаткових сервісів для споживачів і зробить можливим сповіщення населення в умовах надзвичайних ситуацій.

Інша заслуговуюча великої уваги розробка – медіацентр, який представить "Центральний телеграф". Як заявляють в Мінкомзв'язку, він не має аналогів в Європі. Цей невеликий пристрій дозволяє дзвонити з телевізора на телефон і назад, використовуючи при цьому інтернет, робити покупки і платити по рахунках, користуватися держпослугами і багато чого іншого. На виставці російська делегація також познайомить світових експертів з проектом "Електронний уряд" і новими технологіями інтернет-радіомовлення.

Як повідомили в Мінкомзв'язку РФ, в рамках виставки планується підписання ряду контрактів з такими міжнародними компаніями, як "Motorola", "Earthly Orbit Communications", білоруським оператором "Бєлтелеком", "Садемком". Зокрема, "Космічний зв'язок" і британський провайдер послуг супутникового зв'язку "Earthly Orbit" планують підписати довгостроковий контракт на використання місткості російського супутника зв'язку "Экспресс-АМ44", за допомогою якого "Earthly Orbit" надаватиме послуги зв'язку на території Близького Сходу.

25 жовтня глава Мінкомзв'язку РФ Ігор Щегольов спільно з Генеральним секретарем Міжнародного союзу електрозв'язку /МСЕ/ Хамадуном Турі проведе урочисте відкриття оновленого залу засідань Ради МСЕ, на реконструкцію якого Росія направила 5 млн. швейцарських франків /більше 5,5 млн. доларів/. Генеральний секретар МСЕ Хамадун Туре, відповідаючи на питання корр. ІТАР-ТАРС на прес-конференції, що передує відкриттю форуму, відмітив, що, завдяки подарунку від Росії, МСЕ одержав "найбільш високотехнологічний зал для проведення конференцій в Женеві". "І ми дуже горді цим", - додав він.

"Росія зробила істотний внесок у розвиток цього найбільшого міжнародного форуму в області телекомунікацій, на третину – до 5,32 млн. доларів збільшивши фінансову підтримку", що надається йому, - відзначають в російському Мінкомзв'язку. За словами Щегольова, Росія і надалі має намір "розвивати і підсилювати роль МСЕ як лідируючої міжнародної організації в області інформаційних і телекомунікаційних технологій". В Мінкомзв'язку відзначають, що головна мета російської експозиції – "представити сучасні інформаційні технології, які стануть доступнішими для широкої аудиторії користувачів".

На "полях" виставки глава російського міністерства зв'язку також зустрінеться із студентами-інноваторами - переможцями конкурсу "Телеком-ідея". Серед розробок, представлених молодими вченими: дистанційна система відеомоніторингу лісових пожеж, мобільна медична сигналізація для літніх людей та інвалідів і система дистанційного обліку і контролю електроенергії з використанням мереж 3G.

У міжнародній виставці "Телеком-2011", яка продовжиться до 27 жовтня, візьмуть участь близько 250 представників урядів, промисловості, НВО і академічних кіл. Серед учасників - керівники і перші особи таких важливих гравців на телекомунікаційному ринку, як Alcatel Lucent, Intel, Microsoft, Ericsson AT&T, China Mobile та інші.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное