Home Зв'язок В США 9 листопада вперше випробують загальнонаціональну систему попередження про надзвичайні ситуації
В США 9 листопада вперше випробують загальнонаціональну систему попередження про надзвичайні ситуації PDF Друк E-mail
Автор: Administrator   
04.11.2011 22:54

В США 9 листопада вперше випробують загальнонаціональну систему попередження про надзвичайні ситуаціїВласті США вирішили вперше випробувати в загальнонаціональних масштабах систему попередження про виникнення надзвичайних ситуацій. Як оголосило агентство по НС, що організаційно входить в структуру міністерства національної безпеки США, випробування призначене на 2 години дня за часом східного побережжя країни в середу наступного тижня /9 листопада/ і продовжиться 30 секунд.
Згідно прес-релізу, система екстреного зв'язку в цілому призначена для використання президентом країни і дозволяє йому при необхідності звернутися до всього населення США одночасно. Окремі компоненти системи використовуються також метеорологічною службою США, властями в штатах і на місцях для оголошення тривоги з нагоди профільних подій регіонального і локального масштабу.

Вдень 9 листопада по всіх телерадіоканалах країни, включаючи кабельні і супутникові, буде передане повідомлення про перевірку цієї системи. У підготовці випробування разом з агентством по надзвичайних ситуаціях бере участь федеральна комісія зв'язку США.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное