Home Зв'язок В березні 2012 року МНС України планує запустити Службу "112" в містах, які приймуть матчі футбольного чемпіонату Європи
В березні 2012 року МНС України планує запустити Службу "112" в містах, які приймуть матчі футбольного чемпіонату Європи PDF Друк E-mail
08.12.2011 10:16

В березні 2012 року МНС України планує запустити Службу "112" в містах, які приймуть матчі футбольного чемпіонату ЄвропиВ березні 2012 року Міністерство надзвичайних ситуацій /МНС/ України планує запустити систему виклику екстреної допомоги по єдиному телефонному номеру - Службу "112" - в містах, які приймуть матчі майбутнього чемпіонату Європи по футболу. Про це повідомляє Інформаційний центр "Україна-2012".
За словами начальника профільного управління в МНС Ростислава Валіхновського, термін введення системи - березень-початок квітня 2012 року. "Зробимо все, щоб вона була запущена", - завірив Валіхновський, відзначивши при цьому, що в проекті Держбюджету наступного року не передбачено виділення коштів на організацію даної системи. Разом з тим, "Міністерство сподівається на бюджетне фінансування, хоча в той же час фахівці відомства шукають альтернативні шляхи, зокрема через залучення приватних компаній".

Впровадження системи екстреної допомоги населенню по єдиному номеру "112" є пріоритетом для МНС в підготовці до Євро-2012. За даними "України-2012", відомство також приділяє увагу підготовці особового складу до турніру, зокрема, органів управління і підрозділів цивільного захисту.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное