Home Зв'язок Станцію Прогрес в Антарктиді обладнали супутниковим зв'язком – НДІ Росгідромету
Станцію Прогрес в Антарктиді обладнали супутниковим зв'язком – НДІ Росгідромету PDF Друк E-mail
09.01.2012 23:25

Станцію Прогрес в Антарктиді обладнали супутниковим зв'язком – НДІ РосгідрометуВ Антарктиді на цілорічній станції Прогрес на березі затоки Прюдс завершений "монтаж головної антени земної станції супутникового зв'язку". Про це корр. ІТАР-ТАРС повідомив сьогодні керівник Російської антарктичної експедиції /РАЕ/ - замдиректора Арктичного і Антарктичного НДІ Росгідромета Валерій Лукін.
Лукін підкреслив, що "Прогрес розглядається як майбутній форпост російської науки на шостому континенті". Супутниковий комплекс забезпечить станцію прийомом телебачення, доступом в Інтернет, а також використовуватиметься для передачі даних в центр ГЛОНАСС. На Прогресі завершується також монтаж нової 34-метрової щогли для розміщення на ній ретрансляторів УКВ-системи, яка охоплюватиме всю територію станції, а також радіорелейної системи для передачі інформації на міжконтинентальний аеродромом Прогрес – Кейптаун /ЮАР/.

Лукін нагадав, що у 2008 році в зимовочному будиночку на Прогрес відбулася пожежа, в результаті якої загинув один співробітник і постраждали два фахівці. У зв'язку із введенням в експлуатацію нового службово-житлового комплексу почалася установка наукового і радіотехнічного устаткування. Проводиться також монтаж нових автоматичних метеорологічних станцій у складі аеродромного комплексу, завершується підготовка другого санно-гусеничного походу на внутрішньоконтинентальну станцію Схід, сказав Лукін.

На цілорічних станціях Російської антарктичної експедиції Мирний, Новолазаревська, Схід, Бєллінсгаузен, а також сезонних базах Молодіжна і Дружна-4 виконуються планові наукові спостереження і роботи 56-й зимовочною і 57-й сезонною РАЕ.

 
© 2019 Новини високих технологій. Все права защищены.
Joomla! — свободное программное обеспечение, распространяемое по лицензии GNU/GPL.
 

Интересное